| Doctorfishadi a întrebat:

Am intrebarea:a comandat vreodata cineva de pe mercador? Se poate avea incredere in ei? Cum a ajuns produsul comandat(ma refer la starea lui)? In cat timp a ajuns? Vreau sa comand ceva de la ei si nu stiu ce sa zic,imi este cam teama fiind un produs mai special, voi ce ziceti? Sincere multumiri!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă vânzătorul este de acord să verifici coletul când îl primești, poți să te asiguri dacă produsul este în regulă sau nu.

| ForeverAloneXD a răspuns:

Poti avea incredere ca primesti coletul, dar nu intreg.Asa am comandat niste bijuterii si la scurt timp s-au rupt (de nu mai pot fi reparate). Acum, depinde si de vanzator ...eu comandasem de la o firma

| Doctorfishadi explică (pentru ForeverAloneXD):

Multumesc pentru raspuns.Nasoala experienta ta cu bijuteriile, mai ales ca firmele ar trebui sa fie mult mai atente.Eu voiam sa comand un acvariu urias de peste 200litrii, dar la cum zici tu am sanse sa curga sau sa se sparga, la acest volum ar fi un dezastru total.Pe langa pierderea pestilor valorosi, distrug casa.Mai bine nu mai iau nimic de la nimeni si ma duc in magazin, sau il fac singur ca este mai sigur.