| Wowhow a întrebat:

Hey fetelor! Ati comandat de pe ebay vreun produs cosmetic? Spuneti-mi si mie va rog, in cat timp a ajuns, cat a costat transportul, cum se face plata si daca produsul a fost bine sigilat, in stare buna si exact cum era descris pe site. Vreau sa-mi comand o crema, dar nu sunt sigura.Multumesc mult, mult! :*

Răspuns Câştigător
| manodraka a răspuns:

Eu am comandat destul de multe produse de pe ebay, nu doar cosmetice si au fost ok. De obicei ajungea un produs in 2-3 saptamani. Costul transportului e mentionat la fiecare produs, iar plata se face prin card, printr-un cont de paypal.