| KLiNK a întrebat:

Am o alta problema tot legata de eMag: Cand am facut o comanda aseara am introdus o adresa de email mai veche, adresa de email a carei parola nu o mai stiu. Pot schimba cumva adresa de email la care se trimit datele comenzii? Nu de alta dar din cate stiu eu, ei iti trimit un mail de confirmare. Le-am trimis mesaj pe facebook dar vad ca nu raspunde nimeni. Ce as putea face? De recuperat parola de la yahoo nici nu merge.

Răspuns Câştigător
| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Poti sa suni la numarul de pe eMAG - relatii sau suport clienti le spui acolo si ti-l schimba ei keep calm.

3 răspunsuri:
| KLiNK explică (pentru Alexs_Alexs_1999):

Multumesc. Am sa sun.

| KLiNK explică (pentru Alexs_Alexs_1999):

Dar acel link pentru confirmarea comenzii il voi primi pe e-mailul cel nou?

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns (pentru KLiNK):

Sper sa nu ma insel, dar nu il vei primii nu cred ca trebuie sa confirmi comanda deoarece nah am comandat foarte mult de la ei si niciodata nu a trebuie sa confirm.