| silviutza_4359 a întrebat:

De ce nu merge sa-mi confirm adresa de email. Vreau sa trimit si eu un mesaj si nu merge. MI-au trimis nu stiu cate emailuri de confirmare, am intrat pe el, am confirmat, mi-a aratat apoi ca emailul aa fost verificat si tot nu merge. De ce? AJUTATI-MA.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ai dat clic acolo, unde ti s-a cerut, inseamna, ca deja ti-ai confirmat adresa de mail. Acum trebuie doar sa astepti. In cateva ore (poate dura si o zi) vei putea sa postezi raspunsurile linistita.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Cred ca e site-ul putin cam ocupat.Sau incearca alta adresa de email, la mine asta era problema.pa