| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Ce ati alege intre un XBOX360 cu Kinect si un PlayStation 3? Vreau multe pareri despre avantajele celor 2 si dejavantajele lor. Am de gand sa cumpar unul dintre ele si nu stiu pe care. Atentie, pot alege doar unul. Vreau raspunsuri complete. Dau funda si vot.
Multumesc,
Randy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si ps3 are camera eyetoy numai ca are doar un joc EYEPET. Mie nu-mi place xboxul 360 pentru ca arata urat si nici joysticul nu e mare inginerie. Calitatiile se egaleaza intre console pentru ca jocurile vor avea aceleasi grafici uite de exemplu asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch folosind motorul grafic glacier 2.