| Armi480 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un xbox 360 cu kinect dar nu stiu cum functioneaza.Imi trebuie proiector, televizor bun ca la PlayStation 3 sau?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Kinetecu se monteaza pe Tv si merge pe orice marca de televizor. Poti sa te joci si pe din alea vechi laughing. Oricum ar fi bine sa ai un Full HD ca sa se vada calumea cat de cat.Kinetecu urmareste miscarile degetelor, mimica si alte aspecte si nu are leagatura cu TV pe care e instalat.Trebuie sa ti cont ca Kinetecu costa o gramada de Bani -Poti sa te joci si fara el cu nici un stres. Unii chiar se plang ca e aiurea.E recomandat numai daca il folosesti pentru jocuri gen simulator, sport.sau alte prostii.Eu zic sa iti iei un Xbox fara kinetec ca sa nu dai bani aiurea dar tu alegi.In iarna o sa apara Xbox -One si Ps4(deja au fost lansate) si or sa scada preturile mult fata de cele de acum.

| Armi480 explică (pentru Danysan):

Trebuie sa cumpar eu in plus mufele ca sa mearga la televizorul meu sau imi da direct in pachet pentru orice TV?

2 răspunsuri:
| John1973 a răspuns:

Unul ca asta http://bit.ly/1w82Cs7 si e de ajuns