| Maria_Iulia_1994_pyXm a întrebat:

Buna fetelor, ați mai cumpărat de pe Wish? As vrea sa cumpăr și nu știu, sunt de încredere sau?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu are cum la vama laughing, sigur la posta

12 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Am auzit mai multi oamenii ca nu prea e de incredere. Acum este treaba ta daca risti, sau nu.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu si cu o prietena am comandat impreuna de pe wish si ne-au venit produsele numai ca dupa aproximativ 2 pastamani, cam asa. Numai sa ai grija ce comanzi. Nu iti recomand haine sau machiaje ca nu stii ce primesti.

| Maria_Iulia_1994_pyXm explică (pentru PrintesaGumitaa):

Haine am vrut!

| Maria_Iulia_1994_pyXm explică (pentru PrintesaGumitaa):

Și unde vine coletul la posta sau acasă?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Maria_Iulia_1994_pyXm):

La posta

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Maria_Iulia_1994_pyXm):

Trebuie sa fii foarte atenta pentru ca poti primii ceva cu un material foarte prost si doar sa semene cu ce ai vazut tu. Incearca sa te uiti la review uri pe Youtube. Sunt multe si poate ai sa vezi cateva din hainele pe care le vrei.

| Maria_Iulia_1994_pyXm explică (pentru PrintesaGumitaa):

Sigur la posta nu la vama nu?

| Maria_Iulia_1994_pyXm explică (pentru PrintesaGumitaa):

Ok multumesc

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Maria_Iulia_1994_pyXm):

Imi dai si mie o funda plzz daca merit?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Maria_Iulia_1994_pyXm):

Nu are cum la vama laughing, sigur la posta

| Arthiom a răspuns:

Eu nu-s fata da poate nu deranjez pe nimeni daca raspund.
De pe wish cumperi direct de la chinezi, coletul iti vine intre 2 saptamani si o luna, depinde de producator.
Problema mare cu ei e ca nu stii ce vine in colet, poti sa comanzi un tricou si iti vine un pix, sau tricoul sa nu semene cu ce ai vazut in poza.
Singura modalitate sa te orientezi e dupa recenziile vanzatorilor de acolo si dupa cati au cumparat de la ei.
Mai e inca o chestie de care trebuie tinut cont. Uneori coletul nu vine acasa cu posta romana, ramane la oficiul vamal, de unde trebuie sa-l ridici personal, si de multe ori nici nu esti anuntat ca a fost oprit coletul la vama.

| Maria_Iulia_1994_pyXm explică (pentru Arthiom):

Aha deci nu sunt prea de încredere?

| Arthiom a răspuns (pentru Maria_Iulia_1994_pyXm):

Wish e doar o platforma de vanzari, depinde de vanzatorii care o folosesc daca sunt sau nu de incredere.