| ralfy123 a întrebat:

am parul lung, si pe o parte aranjat frumos in sus. Imi sta bine dar as vrea sa ma tund mai scurt si cu parul in sus gen zayn din one direction nu-l suport dar e ok freza lui. Dar nu stiu ce sa zic eu stau cu parul lung pentru ca am fruntea lata si mi-o acopera dar este intr-o parte (nu ca justin bieber) si na cum e intr-o parte in cealalta pare e loc liber nu mult dar na e ok si cu parul aranjat in sus frumos. Ce freza imi recomandati? Nu uitati am frunte lata.

6 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Ai putea sa-l lasi asa.
Daca nu doresti sa-l lasi asa, fa-ti o freza gen rockeri civilizati, adica lasa-ti bretonul sa-ti stea pe o parte.

| Chriistos a răspuns:

Lasă-l așa și filează-l și i-ați din vârfuri o dată pe lună.

| IoanaEvelina a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun dar nu ar fi nimic in neregula daca ti-ar place zayn. cat priveste freza vezi cum ti-ar sta fara breton. dati parul pe spate si fa-ti o freza asa(inainte de a te tunde). daca iti place si te prinde e ok. de regula tuturor le sta bine cu fruntea libera pentru ca lumineaza fata!

| sbafbsvlisach a răspuns:

Aha.Si mai ma rog daca nu-l suporti pe Zayn de ce mai trebuia sa mai precizezi si asta? Ca sa nu credem noi ca esti si tu un "pampalau" care asculta 1D?straight face Pai, imi pare rau sa-ti spun ca exact ce nu voiai sa credem despre tine, o facem.Asa ca treci peste chestia cu "nu-l suport" si numai te afisa pe-aici cu atatea fite.Aaa si apropo, cand tu o sa ajungi sa fi asa cum e Zayn sa ne spui si noua ca nu cred ca se va intampla vredataoh go on Iti urez oricum bafta cu parul tau nici ala zayn nici ala justin scumpiiirolling on the floor

| Sedecaru_Ciprian_1996 a răspuns:

Lasa-l asawinking

| Marryan4ik a răspuns:

Poti sa iti faci freza ca Ra si cu breton pina la sprincene dar daca ai par des