| Ghaty007 a întrebat:

Salut TPU! Am plasat si eu o comanda pe site ul eMAG, cu un PC.Ei mi au dat un timp estimat de livrate anume.As putea sa fac cumva ca comanda mea sa ajunga mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| DaFrateEuSunt a răspuns:

Ai putea sa o anulezi si sa ii dai comanda mai tarziu.

1 răspuns:
| dmz123 a răspuns:

Sau poti vb la firma de curierat sa-l retina in depozit. cand te suna pentru livrare amani livrarea pentru o alta zi. doar 7 zile mi se pare ca iti pot tine coletul. daca vrei mai mult anulezi comanda si o plasezi iar cand poti sa o ridici