| adrian1014 a întrebat:

am si eu o intrebare:
Am dat comanda pentru un produs prin courier rapid si acum nu mai vreau sa il iau.Se poate sa nu il iau si sa il returneze celui care l-a trimis?

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Normal ca se poate, dar se poate si sa fi pus intr-o baza de date ca fiind neserios si atunci multe site-uri care au acea baza de date nu iti mai trimit nimic in cazul unei comenzihappy

3 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Asteapta sa vina curieru acasa la tine si spune-i ca nu mai vrei produsul, posibil sa-l returneze.

| s3v3n7 a răspuns:

Probabail se poate, dar va trebui sa platesti returnarea.
Succes

| Flori_Elysa_1994 a răspuns:

Doar roaga-te la cei care ai dat comanda... dar nu stiu sigurr incearca