| Suntsaracnuambani a întrebat:

Revin cu o întrebare, deci se poate daca maine fac comanda cu livrare Fan Courier să ajungă până vineri? Heeelp

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Pai fa comanda azi daca vrei sa ajungă pana vineri. Ai mai multe sanse.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe șanse.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de magazinul unde faci comanda, cat sunt ei de aglomertai, ca le poata lua 1-2 zile pana popregatesc comnada ta si cheama curierul sa-l duca.
Personal nu cred ca poti comanda ceva azi si a doua zi sa-l primesti, ca implica munca a cel putin 2 oameni diferiti din 2 companii diferite.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Ai vorbit tu in noaptea asta cu curierul si ti-a confirmat el asta?

| blackann a răspuns:

Nu conteaza firma de curierat, ci site-ul pe care ai facut comanda.