| Daviiiiiid a întrebat:

Am vrut sa imi comand de pe EMAG un telefon in rate. si na, am completat formularul pe numele mamei mele, am trimis. am primit un email cum ca s-a inregistrat comanda. si peste cateva ore am primit un email tot de la ei... cam asa : In urma analizei, solicitarea dumneavoastra de rate de pe site-ul Emag a fost refuzata, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de eligibilitate.(grad de indatorare depasit).... Asta ce inseamna? De ce nu pot? Funda!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai stai asa ca ratele alea trebuie sa le aprobe o banca inainte, trebuie sa trimiti diverse documente precum situatia financiara in ultimele 3 luni, adeverinta de salariat samd.