| IVladut87 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre o pereche de blugi pe care as vrea sa o cumpar. Doar de pe net mi-am luat haine, deci va rog sa nu radeti ca nu stiu sa cumpar ceva de la magazin. La Mall am vazut la Takko niste perechi de pantaloni asezati intr-un colt. Cum ii pot cumpara? Ii pot proba? Ii iau pur si simplu de acolo si ii duc la casierie? Nu am mai cumparat nicipdata dintr-un Mall si nu stiu.

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pai e foarte simplu. Daca ti-ai luat haine de pe net si ti-au venit bine inseamna ca-ti cunosti marimile. Ii iei pur si simplu din raft, te uiti sa vezi ca sunt marimea ta apoi mergi la cabina de proba sa-i probezi, daca iti place cum iti vin si te hotarasti sa-i cumperi mergi la casierie si-i platesti. Daca nu, ii pui la loc tot acolo de unde i-ai luat. Simplu, nu?