| iiLeopard a întrebat:

. Am si eu o intrebare. Ieri mi-am facut un card pentru studenti MasterCard City Card la banca BCR. Am incercat sa-l atasez pe PayPal si imi da eroarea aceasta " This card is not accepted. Please use a different card ". Am cautat pe internet si unii au spus ca ar trebui sa am macar 3 euro pe el si am vreo 21 lei ( ceea ce e cam 4 euro ) si tot nu merge.

1 răspuns:
| nitromonkey88 a răspuns:

Mai asteapta o zi. Daca nici asa nu merge, incearca sa vorbesti cu cei de la banca, poate o fi de la ei problema!