| John696 a întrebat:

Salut TPU! Am un aparat foto Fujifilm FinePix S5700 și de când îl am, folosesc numai baterii. Vreau sa trec la acumulatori. De ce fel de acumulatori am nevoie? Care s cei mai buni acumulatori pentru aparatul asta?(Și daca se poate, sa fie peste 2000mah)
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Zice că ar trebui să ai acumulator in dotare!

Tu ce baterii folosești?

| John696 explică (pentru sierra1):

Alkaline, cu altele nu funcționează

| sierra1 a răspuns (pentru John696):

Alcaline am ințeles DAR de care folosești tu?

| VoidEternal a răspuns (pentru sierra1):

Am avut si eu acum vreo 17 ani exact acelasi aparat. Nu vine cu amulatori din cutie, functioneaza cu baterii normale AA. Se poate folosi cu acumulatori standard de aceeasi marime din genul celor care se incarca acasa cate 4 deodata.

| sierra1 a răspuns (pentru John696):

Ia de la eMAG, sunt beton!

https://www.emag.ro/......DBRF68BBM/