| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont Paypal iar toti bani de pe el sunt in valuta.Cum as putea sa-i schimb in Lei ca sa pot cumpara ceva online(P.S.:Nu folosesc card bancar)

Răspuns Câştigător
| geohandmade a răspuns:

Cand platesti prin Paypal se realizeaza automat conversia in moneda care este ceruta de site-ul de pe care cumperi. in schimb se mai percepe un mic comision, dar nu este foarte mare si oricum poti verifica exact cursul valutar perceput de ei.Totul este transparent.

1 răspuns:
| vaSY666 a răspuns:

Nu poti, ti se schimba automat la cursul zilei