| lovet1coolgirl a întrebat:

Am vazut la prieteni ochelari fara lentile, doar rama, dar colorati... unde as putea gasi sa cumpar si eu? Pe net, sau nu neaparat, dar nici sa fie scumpi scumpi.Nu ORIGINALI.

Răspuns Câştigător
| IoanaAndreea97 a răspuns:

Pai gasesti sigur la magazine de haine precum IDM sau New zYorker ( chiar daca nu ii vezi expusi pe acolo intreaba casierul sau personalul de acolo, eu asa am facut happy ). Daca nu, in supermarketuri precum cora sau carrefour ( nu mai stiu exact care era) exista galerii unde se mai pun vanzatori din astia ambulanti cu tot felul de tarabe. Mai ales vara vand acolo tot felul de bratari, esarfe si ochelari de soare, dar si ochelari de aceia de care vrei tu. Incearca si la meli melo dar nu-ti garantez. FUNDA, te roghappy big grin?

2 răspunsuri:
| LoveA911 a răspuns:

Daca ai in oras roma opti center de acolo ti-ai putea lua.
fundita?

| ZuziUziZuziUzi a răspuns:

Din baneasa shooping city lol!