| Milea_Alex_1981 a întrebat:

are cineva idee daca flanco livreaza si vineri. Stiu ca e prostesc sa spun asa ceva, fan courier si urgent cargus fac livrari dar, intrebam daca stie cineva daca flanco are politica de a forta agentia de livrari sa livreze sămbata.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ei nu forteaza, trimit coletele in depozitul curierului si da, programul e si vineri (posibil un pic mai scurt, dar este).

| dannyel86 a răspuns:

Depinde cat de repede se misca Flanco sa proceseze comenzile.
Nu poate obliga compania de curierat sa livreze in weekend, daca aceasta nu o face in mod regulat, prin politica ei.