| Zuzumilk26 a întrebat:

As vrea sa comand ceva de pe aliexpress si zice Ships From China/Russian Federation. Asta înseamnă că produsul este expediat din una din aceste țări către România?

1 răspuns:
| EuSuntRobertel a răspuns:

Te salut! Asta inseamna ca navele vor porni din acele tari. Dureaza ceva pana iti vin produsele, dar vor veni si in caz de nu vin, AliExpress iti ofera o garantie in jur de 72 de zile care consta in a-ti înapoia banii inapoi dupa acest termen de zile. E de incredere AliExpress, iti recomand cu mare placere. Sper ca te-am ajutat. Mult succes!happy