| slayshock1 a întrebat:

As dori sa-mi comand o geaca de pe www.aliexpress.com,geaca vine din china. Dupa cum am citit aliexpress este aproape asemanator cu ebay-ul.As vrea sa imi spuneti (cei care ati mai comandat de pe aliexpress) daca produsul ramane la vama si trebuie sa ma duc eu personal dupa el, sau produsul ajunge direct la posta in orsaul meu? astept raspuns DAU FUNDA.Si as dori sa imi mai spuneti daca este un site de incredere.MULTUMESC

1 răspuns:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu trebuie sa te duci dupa el, soseste la Oficiul Postal de care apartii. De incredere? NU! depinde... e la noroc! Ca si E-Bay-ul de altfel! ca sa nu mai spun si ca produsele sunt de proasta calitate (cat dai, atata face :)) )

afla mai multe de aici:
https://www.google.ro/......ps?/search