| ferchescata a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon Nokia 5630 XpressMusic in stare buna dar sa nu depaseasca mai mult de 2 milioane si sa il dau la schimb cu un Sony Ericsson w880i cu full box plus ca este in stare perfecta atat estetic cat si functionabil plus ca mai dau eu o mica diferenta daca nevoie.Pentru mai multe detalii contactati-ma pe ID meu de mesenger: smegol_19

2 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Iti propun sa te uiti pe www.Okazii.ro

| ferchescata explică (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

De okazii stiu de mult timp, iar acum l-am achizitionat acest telefon