| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

Am nevoie de pareri. Am un telefon Sony Ericsson W 902 si as vrea sa-l vand. Are o mica problema la tastatura si la usb(nu grave, functioneaza toate tastele), plus e cam zgariat, insa e functionabil si e compatibil. Mai bine zis e in stare medie. Ce pret i-ati da si de ce? Cel mai bun raspuns, stiti si voi laughing, primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Eu am spus 600 pentru ca pe net l-am gasit la 1999lei...
Si eu ma credeam zgarcita.
Dar, acum, sincer, nu mi-as cumpara niciodata un telefon la mana a doua.

3 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

100 lei

| LarisaOana a răspuns:

Eu as da in jur de 600 de lei(6 milioane), avand in vedere starea in care e(probleme la tastatura, usb, zgarieturi, e deja folosit).
Poate ca unii vor spune ca sunt zgarcita, dar nu as da mai mult pentru ca acum gasesti pe piata telefoane bune la pret accesibil.(de ex. eu mi-am cumparat de curand un BlackBerry nou-nout, la un pret acceptabil).
Deci, cam asta e pretul meu, in jur de 600 de lei.

| cluxcs a răspuns:

Telefonul este bun
sincer pretul ar fi cam 350 RON