| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un telefon nou, si m-am gandit sa va intreb si pe voi ce parere aveti despre telefonul ZTE Racer 2. Ce pareri aveti cei care il au?

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Pai este foarte mic,usor de folosit,sistem de operare android,are bluetooth, Wi-Fi, memorie mare chiar si fara card, face fotografii foarte clare, are 3.15 Megapixeli, e tot ce ti-ai putea dori de la un telefon, are un pret convenabil si un design extraordinar.Eu sunt foarte multumita de el.
Sper ca te-am lamurit.
Funda:*?

1 răspuns:
| Evolution18 a răspuns:

Iphone 4S sau Samsung galaxy s3