| lovemusic90 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un nou telefon, si m-am gandit la un HTC HD2. Ce parere aveti? Este un telefon bun?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

E un telefon foarte bun!
...singurul lucru care il trage in jos este sistemul de operare!
daca vrei un telefon android cu aceleasi specificatii, iti recomand google Nexus s
http://smartphones.findthebest.com/compare/47-92/HTC-HD2-vs-Google-Nexus-S

...dar e un telefon excelent si fara android!

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Este foarte bun..are de toate ce pot sa spun, ecranul destul de mare, e rapid.

| lovemusic90 explică:

Am auzit de la cateva persoane ca se poate instala si android pe el, caci windows mobile e putin cam demodat. E adevarat?