| vasiliustefan98 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar Samsung Galagaxy Tab 4.
De unde ziceti sa mi-o cumpar? De pe eMag sau sa ma duc in magazin la Flanco sa o cumpar?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De pe eMAG. E un site de încredere!

| untu a răspuns:

Cred ca o sa te duci la magazinul Flanco ca e mai sigur si acolo faci si proba pe bancul de lucru! Pe siteul EMAG preturile sint mai scumpe decat cel practicat din magazin!

| chioscuta a răspuns:

De oriunde numai de pe eMAG nu.Cauta la Altex sau Mediagalaxy. Flanco la foarte multe produse are preturi exagerat de mari.

| EdyGabriel a răspuns:

Acum depinde si de pret, daca pretul difera si ai posibilitatea poti merge si la Flanco la magazin, daca nu este ok sa dai comanda si de pe eMAG este un site foarte bun parerea mea, acum depinde, sunt ok amblele variantewinking