| antonio34555 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa stiu si eu daca imi iau o placa de baza de pe eMAG si nu stiu daca imi da si memoria ram cu ea va rog spuneti-mi daca imi da sau nu cu ea memoria ramtongue

Răspuns Câştigător
| Capota a răspuns:

NU, cei de la Emag vand piesele separat, nu kit-uri de genul placa de baza + procesor+ ram sau alte asteawinking ei vand fiecare piesa separata, fiecare cu garantia ei.

1 răspuns:
| matrix100 a răspuns:

Nu prea cred sa iti dea si ram, ram-ul e separat de placa de baza, pretul acolo este doar pentru placa de baza