| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu daca se poate pana in 2 mil un microfon gen "studio" daca puteti sa imi ziceti un site romanesc care vinde dar nu la mana a 2-a.

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
Gasesti aici http://bit.ly/JcGjks casti cu microfon foarte bune, preturi foarte accesibile si livrare gratuita prin Fan Courier.

| e36 a răspuns:

Salut! Ţi-aş recomanda nişte căşti gaming, foarte bune şi pentru muzică care au şi microfon de foarte bună calitate. Dacă nu ai placă sunet prea bună, poţi să-ţi iei un USB pentru ele. O chestie micuţă, fiind placă audio care fac o pereche de căşti la 15 lei să sune decent. Este vorba despre Steelseries 5hv2 (dar nu se mai fabrică, din păcate), Siberia v2 (se fabrică în continuare dar e puţinel mai scump decât 5h v2) şi ceva de abia apărut, 5h v3. Dacă cauţi bine, găseşti Siberia pe la 250 ron minim (noi, garanţie ), 5hv2 am găsit pe un site cu 200 ron (noi, garanţie) dar stocul e epuizat şi când am sunat am aflat că nu se mai fabrica iar 5h v3 cu 300 şi ceva de ron. Usb-ul nou este undeva la 100 ron, dar îl poţi lua la mâna a doua cu veo 40-50 ron. Ţi le recomand cu căldură. Am 5h v3 şi 5h v2 şi sunt foarte mulţumit de ele. Acum câteva zile am dat comandă şi de Siberia v2 şi ajung mâine sau poimâine. Precizez că am avut 5hv2 şi siberia v2 şi în trecut, asta însemnând că ştiu cu ce se mănâncă. Salut!