| Zuzumilk26 a întrebat:

Astăzi este o săptămână de când am dat comanda. Si am gasit alt undeva mai ieftin. Comanda asta care nu mi-a venit o pot anula?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Orice comanda facuta online se3 poate anula in 14 zile. Daca nu ti-a venit si ai platit-o in avans sunt obligati sa-ti returneze banii intr-un cont bancar cu conditia sa nu ridici produsul de la curier sau posta. Trebuie sa iei legatura cu ei si sa le comunici prin telefon dar si in scris numarul contului bancar in care sa-ti vireze banii. Daca o platesti la curier (ramburs) nu-i problema: n-o primesti si gata. Nu trebuie sa motivezi returnarea.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ei si intreaba i, noi de unde vrei sa stim.

| Panamax a răspuns:

Daca ai platit-o in avans iti complici viata pentru cativa lei.
Daca ai optat pentru ramburs este suficient sa spui curierului ca nu te mai intereseaza.

| sayWhaaat a răspuns:

O poti anula, da.