| Flaviu_Dani_1990 a întrebat:

Ați comandat careva de pe Alibaba ceva produse? Si în cât timp a ajuns la voi? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Am comandata si primit produsele dupa Alibaba dupa 4 saptamani.

6 răspunsuri:
| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Salut Flaviu, da am comandat atat de pe Alibaba, Aliexpress, Banggood si Gearbest! Treaba e in felul urmator: Daca comanzi de pe Alibaba si Aliexpress preturile sunt foarte mici insa ca transport ajung intr-o perioada nedeterminata(poate sa vine intr-o luna, 2, 3 chiar si 4) dar nu te speria o sa vina! Pe celelalte site-uri preturile sunt usor ridicate fata de cele precedente, iar de transport pot spune ca vin in 2-3 saptamani! Transportul este gratuit pe toate site-urile mentionate mai sus, desigur daca vrei sa iti vina mai repede mai dai niste bani in plus dar probabil o sa fie mai scump transportul decat produsul! Sper ca te-am lamurit, funda? Bafta!

| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Am comandat de pe AliExpress (bănuiesc că e cam același lucru). Produsele ajung in minim o luna, maxim 3.

| DorelConstantin a răspuns:

Da am comandat de la alibaba vin intr-o luna maxi, 3

| Flaviu_Dani_1990 explică (pentru Violleta2022):

Prin ce a fost livrat? Prețul a fost corect afișat pe site?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flaviu_Dani_1990):

Bineinteles ca pretul a fost afisat corect pe site, ca nu se schimba dupa cum bate vantul.
Inca nu am intalnit un pret schimbat la produse cand le cumperi.
Atentie, daca nu are transportul inclus, ala se adauga la pretul produsului si trebuei sa aachiti totul, ca comanda sa fie livrata.
Oricum, nu se trimite nimic pana ce ei nu primesc banii tai, in contul lor bancar.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flaviu_Dani_1990):

Nu am inteles ce vrei sa zici "prin ce a fost livrat"?
Cum adica "prin ce"
Prin posta!
Ca nu se poate cu curierul, ca ar costa sute de dolari atunci.