| Cleudiu a întrebat:

Ati cumparat produse de pe okazii? Daca da, au calitate, adica ce vreau sa zic, imi recomandati sa cumpar de acolo?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Da,da am cumpărat produse de acolo.
Unele sunt noi, altele sunt la mâna a doua, este specificat la descrierea produsului.
Sfatul meu este, să cumperi produse doar de la persoanele care au voturi pozitive (90%-100%).
Imediat după ce faci comanda, sună vânzătorul.

7 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Da,eu am fost multumita!

| raluka66 a răspuns:

Eu am cumparat o pereche de sandale, iar cel care le vindea a venit personal sa le aduca. Serviciile sunt bune. Calitatea e buna dar depinde si ce doresti sa cumperi. De asemenea daca vrei sa fie de calitate urmareste sa scrie produs nou, nu second hand. Sper ca am ajutat happy

| DoarUca a răspuns:

Da, exista si produse mai proaste, trebuie doar sa fi atent la date le despere obiectul pe care vrei sa il achizitionezi, de obicei produsele de pe akazi sunt bune happy

| Samy98 a răspuns:

Da am cumparat ceva de pe okazii. Poti sa cumperi si dar depinde ce cumperi, daca e ceva second nu iti recomand, dar daca e ceva nou poti comanda cu placere.Depinde si de cine este fabricat produsul.

| MarioRadulescu a răspuns:

Da, la fel de bune ca si alea din magazin. ce-i drept am cumparat ceva stricat ca asa am vrut (un iphone cu ecran crapat si l-am schimbat eu) dar am stiut de la inceput happy

| dbqp a răspuns:

Sunt multe produse care au garantie oferita de www.okazii.ro, deci la alea nu iei teapa orice ar fi :). succes

| biancamari2000 a răspuns:

Da produsele lor sunt excelent de bune.Iti recomand!