| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat careva produse, in special telefoane mobile de pe okazii. ro? si daca da, a meritat? sau nu sunt de calitate?

Răspuns Câştigător
| geo_1909 a răspuns:

Da si nu prea, unele chiar merita altele sunt javuri.
acum depinde si de cat a pastrat vazatorol telului
depinde de firma, calitate, si ce are telu casti, incarcator, usb etc...
sper sa te ajute raspunsu meu!
pa-pa
funda! plz

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mikemike a răspuns:

Buna,
Am cont pe okazii foarte mult timp, l-am facut initial pentru a-mi cumpara un telefon mobil, de atunci am facut foarte multe cumparaturi si din fericire nu am luat teapa inca tongue, de obicei cand ma intereseaza un produs sunt cateva aspecte pe care le urmaresc in special:
1.Calificativele userului, care ar trebui sa fie in proprtie 90% pozitive si minim 10 tranzactii efectuate
2.Acuratetea anuntului
3. Pozele trebuie sa fie neaparat reale si cat mai clare
4.De obicei prefer sa cumpar de la cineva care se afla in localiatea unde locuiesc eu sau imprejurimi
Bafta la cumparaturi!