| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost pana la TELEKOM sa intreb de abonament... Si i-am intrebat "Daca fac abonamentul pentru telefon trebuie sa dau o suma de bani si cat?" ei mi-au zis "Depinde ce varsta ai" le-am spus ca "18 ani" la care ei imi spun ca trebuie sa dau o suma de vreo 300-400 lei, fara sa le spun ce telefon vreau sau altele! E adevarat sau m-au pacalit?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au facut glume pe seama ta. Depinde de valoarea abonamentului.
Exemplu: la Samsung S8 negru daca ai un abonament de 90 Eu pe luna te costa telefonul 1 leu. Dar daca ai abonament de 10 Eu telefonul te va costa 2670 lei.

1 răspuns:
| Ediy2003 a răspuns:

Daca nu o sa iti scada suma de 300-400 de lei din suma initiala inseamna ca e pacaleala