| Gabriela_Corina_2001 a întrebat:

trebuie sa fac 2 ani de cand am abonamentul la telekom si vreau sa mi-l prelungesc, stiti cand mi-l prelungesc trebuie sa imi aleg un telefon dupa cati euro o sa am abonamentul, si daca e nevoie sa dau o suma de bani. Vreu sa-mi iau Samsung galaxy grand prime, si vreau sa va intreb daca pot sa dau niste telefoane si sa-mi mai scada din pret. Am si un aparat foto care nu-l mai vreau. Va rog sa-mi raspundeti daca stiti... MS

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De ce nu intrebi direct la Telekom?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tu un abonament? Sau parintii au abonament? Eu nu cred ca ai tu un abonament. Sa zici ca ai abonament atunci cand este pe numele tau, nu mama sau tata. Ha.

daca au serviciul buyback pot sa faca reducere.

| Gabriela_Corina_2001 explică (pentru anonim_4396):

E pe numele mamei dar eu il folosesc am 13 ani pana la urma...

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Vezi oferta lor
De pe site-ul lor.
Sau sună la 1234