| Gabriela_Corina_2001 a întrebat:

trebuie sa fac 2 ani de cand am abonamentul la telekom si vreau sa mi-l prelungesc, stiti cand mi-l prelungesc trebuie sa imi aleg un telefon dupa cati euro o sa am abonamentul, si daca e nevoie sa dau o suma de bani. Vreu sa-mi iau Samsung galaxy grand prime, si vreau sa va intreb daca pot sa dau niste telefoane si sa-mi mai scada din pret. Am si un aparat foto care nu-l mai vreau. Va rog sa-mi raspundeti daca stiti... Multumesc

2 răspunsuri:
| John_John_1995 a răspuns:

Nu se poate, se numeste buy back acest sistem si este acceptat in mare parte de Vodafone si Orange. Incearca sa le pui pe internet si iti mai scoti din bani, bafta!

| Gabriela_Corina_2001 explică (pentru John_John_1995):

Buna. Si daca as fi la Vodafone as putea sa dau telefoanele?