| Cristian_Laurentiu_1999 a întrebat:

Azi am fost sunat de catre OLX.RO si mi s.a spus ca o sa primesc o surpriza din partea echipei. Am dat adresa si m.i s.a spus sa astept pana pe la sfarsitul lunii. A primit cineva vreo surpriza cei abonati la OLX? Sau macar daca stiti despre ce ar fi vorba.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Stiindu-ti adresa sa nu te trezesti cu casa goala nu de alta dar tot e luna pacalelilor. In locul tau eu am mai monta o yala. laughing

| William a răspuns:

Tu ai cont pe OLX?

| drogh a răspuns:

Dacă ţi s-ar spune nu ar mai fi surpriză. laughing

| Cristian_Laurentiu_1999 explică:

Da wiliam, am.

| adineaga25 a răspuns:

Si eu am fost sunat si exact asa mi-au spus si mie.asteptam...happy

| adineaga25 a răspuns:

Ai primit ceva? k deja a trecut data de 27 april