| dany179 a întrebat:

Cand apare Samsung galaxy s5 prime in Romania?
Cel cu diagonala de 5, 2 inch, rezolutie de 2560pe 1440, 3 gb ram si carcasa metalica? macar sa stiu in ce tari este disponibil si o lista cu magazinele on-line din acele tari care il au in stoc si daca se poate o tara in care transportul sa nu fie asa scump.
Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

A aparut deja, eu am Samsung Galaxy, si are memorie mare! Incearca sa te duci la germanos, si poate gasesti big grin
Fundaa?

1 răspuns:
| dany179 explică:

Nu a aparut, tu ai Samsung galaxy s5 simplu (g900f )si oricum nu esti singurul cu s5 mi - am luat ai eu unu de la Orange versiunea Samsung galaxy s5 4G+ ( g901f)