| ccosmin a întrebat:

am si eu o intrebare... daca ar fi sa aleg dintre iphone 4s si samsung galaxy nexus prime care ar fi mai bun? uniii zic ca nexus prime. are ecran de 4.6 inch astept raspunsurile voastre

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E de preferinte. Oricum, suntaproape identice, chiar si claritatea displaiului pe Nexus este cam cat 4s.Greu de zis, dar alegi cum vrei.

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza marimea ecranului ci longevitatea telefonului, durata bateriei si asa mai departe. Samsung ofera mai multa incredere si iti mai zic ceva: orice produs fabricat cand se strica dupa cativa ani e pentru ca asa a fost programat din fabricatie sa dureze x ani.

| ccosmin explică:

Si care ar fi mai bun?