| ciprian1999 a întrebat:

caut un incatcator pentru un Sony alpha a350. ma puteti ajuta cu niste site-uri? eu am cautat dar nu prea am gasit. multumesc. funda celui care imi da o oferta convenabila

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Salut Ciprian! De ce să cauți un încărcător pentru un anumit model de telefon când poți să iei încărcătorul de la alt telefon?

| dorikut a răspuns (pentru RaduTN):

Sony Alpha A350 este un aparat foto DSLR cu acumulator special, nu un telefon.

| RaduTN a răspuns (pentru dorikut):

Iar sunt beat, mulțumesc pentru corectare. I am out of here. :*

| RaduTN a răspuns:

Vina mea că nu am căutat pe net să văd ce este, am crezut că este telefon. Dar nu cumva aparatul se poate încărca și cu un cablu usb? Ca acesta http://www.okazii.ro/......a172903399

| ciprian1999 explică:

Nu se poate incarca prin usb. are un incarcator original si nu stiu daca se gaseste pe piata.in schimb exista incarcator special pentru acumulator http://www.okazii.ro/......171281550. dar nu stiu exact daca se potriveste acumulatorul.model acumulator NP-FM500H