| znstr a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. e genu' de bluza care o gasesti la oricine, ma refer la modelbig grin iar de culoare nu mai zic. daca era pe un mov sau albastru, cu niste blugi, ar fi fost ok. Bafta! :*

9 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E super faina! Am si eu ceva in acest gen doar ca rozul acela de fapt este mov si sa stii ca o port si la scoala si la ceva mai important sa zicem asa pentru ca este o bluza chiar frumoasa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o culoare tipic feminină.
E ok.
Pa, pa.

| Oxanna a răspuns:

E frumusica...culoarea nu'mi prea place, dar in rest este foarte ok. daca arfi ceva gen: albastru inchis, bordo, gri, negru ai putea'o pura si pe la scoala, dar e dragutzica, merge vara sau primavara, in combiantie cu pantaloni scurti negri de blug, tenesi sau sandalute. presu[un ca manecile alea albe, vin de la o alta bluza, nu?

| Rosela a răspuns:

Arata bine. Modelul e dragut. Dar sunt sigura ca putea alege p ealcieva ca s-o poarte. Celei care o poarte acum i se potriveste asa si asa. Nu chiar perfect. Dar totusi binisor. Dar sunt sigura ca pe tine ar arata minunat.

| Letytzy@ a răspuns:

E faina:X

| luana2001 a răspuns:

Arata bine dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| shad00w a răspuns:

Arata dragut, cu o pereche de blugi ar merge foarte bine happy genul asta de bluze arata bine pe oricinewinking, zic eu :*

| dyenutza22 a răspuns:

Mie mi se pare a fi o bluza foarte draguta.Este o culoare foarte frumoasa si cred ca ti-ar sta fara bine