| Alyna_8280 a întrebat:

Http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/09/t unsoare-2009.jpg

cum se face bretonu asta? adica cum as putea sa tund ca sa`mi iese asa

mersi pentru raspunsuri dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf, nu'i greu.eu il am asa. happy

Pai, acum mult timp nu aveam breton si m-am dus la un stilist si i'am cerut sa'mi faca breton intr'o parte. si mi l-a facut in scari adica bretonu meu nu are aceiasi lungime.de la mic la mare happy Sper ca ai inteles. Asta a fost de mult, mi-a crescut si. asa a ajunshappy

Si il lasi sa creasca si asa se face. happy

Lungimea parului nu conteaza.

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Ba prostilor n'o mai votati pe sor'mea cu stupid si nefolositor x( Just Love a raspuns de INTELIGENT SI FOLOSITOR... MM de jegosi. x(

| tavy_7886 a răspuns:

Parerea mea este ca daca vrei sa te tunzi asa si sa ai bretonu la fel ca cel din imagine ar trebui sa printez fotografia si sa te duci la coafor ii arati fotografia si vezi ce o sa iasa. app ai gusturi :*... funda? te rog :*

| catalyn1 a răspuns:

Tunde parur pana la dimensiunea acea, si foloseste fixativ pentru breton si celelalte si indreaptal!