| pdueuegsha a întrebat:

Salut TPU! Ce părere aveți despre site ul Flip? Cel cu telefoane, as vrea sa îmi comand unul dar nu știu ce o sa îmi ajungă, am auzit povesti bune dar și mai puțin bune, voi ce experienta ați avut cu ei?

1 răspuns:
| 777sebi a răspuns:

Salut!
Personal iti recomand site-ul deoarece am cateva cunostinte care sunt destul de multumite de el, iar in perioada apropriata urmeaza sa imi achizitionez si eu un telefon de la ei.

Daca doresti sa vizionezi, in mare, procesul prin care trec telefoanele la cei de la flip iti recomand sa vizionezi acest clip pe YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=WTEYUQ2ThTw