| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Cei care cunosc si au comandat cartea crestere in inaltime de pe www.inaltime.ro prin intermediul postei ii rog sa ma ajute.Ieri am completat formularul pentru a comanda acesta carte prin posta, totul s-a trimis, a fost ok. Dupa un timp mi-a aparut jos o fereastra in care scria ca voi fi contactat imediat telefonic sau prin e-mail.Au trecut aproximativ 12 ore si asta nu sa intamplatt.Ar fi o cauza ziua de sambata? Sau oricum va fi trimis pachetul in 3-5 zile lucratoare indiferent ca voi fi contactat de ei sau nu? Pachteul comandat pin posta este la 57 de lei +taxa postala sau s-a schimbat pretul?

Multumesc! Funda primul raspuns bun.

1 răspuns:
| Marian1990 a răspuns:

Sambata se pare ca nu suna sa-ti confirme...ai reusit sa o comanzi? Daca da, tu cat ai reusit sa cresti in inaltime? Pentru ca eu sincer o am de aproape 9 saptamani si am reusit deabi 6 cm sa cresc in inaltime. si as vrea totusi inca vreo 4-5 cm sa mai cresc si poate, poate tu ai reusit mai mult si vreau sa stiu si eu cum big grin