| RagaV a întrebat:

..sa zicem ca am de trimis un pachet prin posta romana si cand destinatarul achizitioneaza pachetul plateste suma acestuia + taxa de transport. ei.aceasta taxa o primeste expeditorul sau ramane postei?

3 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Ultima mea factura Vodafone am platit-o la banca, am si chitanta la factura de 93 de lei, iar in acesta luna mi-a venit factura de 430 de lei, in aceasta suma fiind inclusa si factura precedenta.Eu nu am depasit minutele incluse in abonament dar mi s-au acumulat prea multi bani.CE imi recomandati? Dau funda!

| CrissuCristina a răspuns:

Scuze pentru raspuns am scris o intrebare dar a aparut ca raspuns la intrebarea ta!

| Felix2009 a răspuns:

Taxa de transport si comisionul postal raman postei.
Servus

Întrebări recente