| anonim_4396 a întrebat:

Cum anulez o comanda pe About You?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Găsește un nr de call center și încearcă să întrebi acolo cât mai repede că dacă trece de un anumit punct, degeaba mai încerci.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Daca comanda nu a fost expediata, poti suna la CALL CENTER ABOUT YOU in vederea anularii acesteia... Daca a fost expediata si nu ai platit-o in avans (plata online cu cardul), in momentul sosirii coletului poti sa ii comunici agentului FAN COURIER ca refuzi comanda, iar aceasta se va intoarce in siguranta inapoi in depozitul celor de la ABOUT YOU, mentionez ca nu vei plati absolut nimic daca o refuzi

| anonim_4396 explică (pentru mustafateke7):

Multumesc pentru toate raspunsurile! Am uitat sa prezint in totalitate situatia in care ma aflu: Am comandat o bluza, peste cateva minute observ ca puteam sa bag un cod pentru reducere. Am facut greseala sa o comand din nou, fara posibilitatea de a anula comanda precedenta... Ambele se livreaza inacelasi interval, as putea sa o primesc doar pe cea cu reducere si pe prima sa o refuz?

| SoareRoz a răspuns (pentru mustafateke7):

Hei.
Ai putea sa mi spui daca tu ai refuzat vreodata o comanda de la ei, dupa xe a fost livrata?
Daca refuzi curierul si se intoarce la ei, in cat timpnse actualizeaza informatia si pe site?
Multumesc