| RaduEmanuel a întrebat:

Cum se numesc esarfile alea care se pun de la gat pana la nas si au un model, nu stiu de care si de unde se pot lua?

2 răspunsuri:
| XDanonim a răspuns:

Cagula sau masca, poti incerca pe safishing.com au mai multe pachete si tot felul de reduceri, dar este un site de afara, daca vrei din Romania cauta pe google "cagula cu modele" sau ceva de genu

| Bucur_Andreea_1988 a răspuns:

Uite site-ul...sunt masti de fata nu esarfe... http://www.kaki.ro/produse/masca-de-fata-schelet.php