| MexicanMotorMafia a întrebat:

Salut,TPU.Daca am pana in 1.200 lei si 1.300 lei ar fine sa imi iau un computer second-hand sau nou?

2 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Cel mai bine parerea mea ar fi pe bucati sa zic asa adica sa nu iei un pc intreg mai ales din magazine pentru ca nu sunt bune cam toate au 500gb 2/4gb ram si o plarca maxim de 512mb si cam atat si mai bine iei pe bucati sfatul meu.

| Knife00 a răspuns (pentru Cipri99):

Pe bucati? E o prostie. Numai o placa video, buna, de gaming costa intre 5 si 8 milioane. Am vazut un pc bun, bun de tot la 1200 de lei cu ram, cu placa video buna, cu procesor foarte bun. Avea de toate.