| Alex_Florin_1980 a întrebat:

daca cumpar ceva de 30 dolari de pe amazon cand ajunge in tara trebuie sa mai platesc ceva? Pot sa platesc si in ron? Mersi anticipat. ( vreau un joc)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti plati in ron. Plata se face doar online cu cardul si conversia se face automat

| Alex_Florin_1980 explică (pentru suntserios):

Bun dar cand ajunge in tara trebuie sa mai platesc cv la vama sau cand ajunge la mine acasa un fel de tva? ca stiu la chestii scumpe trebuie sa platesti ca sa ajunga in tara