| AlcatrazOne a întrebat:

De Craciun vreau sa-mi cumpar un telefon nou, si inca nu am gasit unul asa cum vreau eu! Vreau un smartphone cu android 2.2 sau 2.3 pana in 400 de leii! Voi ce telefon de genu` imi recomandati?

8 răspunsuri:
| liceu a răspuns:

Samsung star II. e fain.Dar nu stiu daca are android. am vazut si la alti si designe-ul e foarte frumos. til recomand.si nu e scump

http://www.emag.ro/......ETFS7BBBM/

| AlcatrazOne explică (pentru liceu):

Nu are android, si eu voiam inainte sa-l cumpar dar m-am razgandit.ms de sfat oricumhappy

| liceu a răspuns:

Atunci Samsung S6102 Galaxy Y Duos Dual Sim

| AlcatrazOne explică (pentru liceu):

Nu ma tine portofelul pentru astalaughing) de aceea am precizat pana in 400happy

| liceu a răspuns (pentru AlcatrazOne):

Atunci cred ca ar trebui sa iti iei fara android pentru ca nu prea o sa gasesti asa de ieftin. Eu mi-am gasit un telefon (smartphone) foarte fain 380 de lei.dar nu stiu daca are android. am vazut si scria ceva de bada.

| anonim329402 a răspuns:

-HTC Tatoo (cam 4 milioane) (are doar Android 1.6)
-Samsung Galaxy Pocket (4 milioane - 4milioane jumate)
-Samsung Galaxy Mini(5 milioane)
-LG Optimus L3(4 milioane jumate)

| AlcatrazOne explică (pentru anonim329402):

M-a mai gandesc in privinta LG-ului dar nu sunt sigur, mersi de sfat!

| CrazyPittica a răspuns (pentru AlcatrazOne):

Are prietena mea Lg si este bun! Camera de 3, 2, design elegant! Vreau si eu sa imi cumpar!