| TrollKing1 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un telefon Lenovo K5(A6020a40) de la Altex cu 599 lei,am vazut review-uri lumea cam pare sa fie multumita de el.Dar eu am descoperit ca acesta cam are defecte,l-am cumparat din Magazin in oras,dar as vrea sa stiu daca se poate returna inapoi, iar eu sa imi cumpar un telefon ASUS Zenfone GO ZB500KL si sa renunt la acest Lenovo, daca pot!
Precizez ca telefonul l-am cumparat ieri!

9 răspunsuri:
| TrollKing1 explică:

Si mai vreau sa stiu daca imi primesc si toti banii inapoi!

| TrollKing1 explică (pentru TrollKing1):

Sau sa imi schimbe ei telefonul cu ce telefon vreau!

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Poti merge cu garantia si poti intreba daca poti sa iti schimbi telefonul. spui ca nu esti multumit, nu stiu. Incearca!

| Intruder19 a răspuns:

Conform legii orice magazin este obligat sa iti accepte returul oricarui produs timp de 14 zile din orice motiv, atat timp cat produsul arata la fel ca atunci cand a fost luat, fara defecte zgarieturi sau ambalaj deteriorat.

| TrollKing1 explică:

Iar ca detalii probleme ale telefonului sunt:Modul Avion trebuie sa apas de multe ori ca sa mearga, sunetul cand apas pe buton nu imi merge, jocurile laguiesc, ceea ce are si un procesor Octa-Core de 1, 5 GHz, cand creez o fila noua sa pun aplicatiile aceasta mi se sterge, se incalzeste foarte tare!

| TrollKing1 explică:

Deci merita mai bine un ASUS Zenfone GO ZB500KL?
Aveti acest telefon?

| TrollKing1 explică:

Cine are acest telefon Lenovo are probleme cu el?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru TrollKing1):

Pai cate jocuri ai descarcate?

| TrollKing1 explică (pentru Kiwibibilă):

Numai 2, am incercat