| anonimxenotome a întrebat:

Este vreo problema dacă duc un telefon cumparat din Altex la reparat intr-un magazin Altex din alt oras?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

În locul tău aș suna la Altex ca să nu mă pomenesc cu surprize.

| Goete a răspuns:

Te vor acuza ca tradator, infiel magazinului de unde ai cumparat telefonul.
Ce problema sa fie?

| zurghii a răspuns:

Ce problema sa fie happy? Daca ai garantia, poti sa mergi la orice magazin Altex cu telefonul respectiv, ei il vor trimite la un service si te vor suna cand e gata.

| DoctorGherman a răspuns:

Nu,nu este nici o problema, atâta timp cât ambele magazine sunt Altex și produsul este in garanție! Bafta!